دکتر لیلی هاشمی عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران

طب سوزنی در زمینه درمان لاغری و زیبایی و درمان درد میباشد که آثار مثبت و چشمگیری در زمینه بیماری های مختلف داشته است از انجا که طب سوزنی از مسیری غیر از ریشه و عصب اعمال اثر می کند اثرات معجزه اسایی در درمان مشکلات سخت که در طب غربی گاها قابل درمان نیست می گذارد.

طب سوزنی با قدمت پنج هزار ساله بر اساس نبض و زبان بیمار تشخیص بیمار را مسجل می کند و با انتخاب نقاط خاص در درمان بیمار روند درمان را طی می کند

کاربرد طب سوزنی در درمان زیبایی و کاهش چین و چروک صورت بدون استفاده از جراحی و تکنیک های دیگر بسیار دلچسب و خوشایند بیمار است که هم با سوزن و هم با کاشت نخ قابل انجام است

در طب سوزنی با تحریک خون رسانی و افزایش کلاژن سازی لیفت صورت و کاهش چین و چروک را داریم که بسته به شخص و قوام صورت جوابدهی متفاوت است.

درمان لاغری و کاهش سایز نیز در طب سوزنی همراه با اثرات درمانی نیز از اثرات دیگر طب سوزنی است که با کاشت نخ ماهانه و جلسات متناوب طب سوزنی انجام می شود. کاشت نخ هم با اثرات چربی سوزی وهم با اثرات مداوم تحریک نقاط طب سوزنی اثرات یکباره و ناگهانی در درمان لاغری و کاهش وزن دارد که البته این قضیه هم بسته به افراد متفاوت و سازگاری آنها با طب سوزنی در افراد مختلف فرق می کند.