کاشت نخ کره ای

در حال حاضر یکی از روش های طب کره ای، لیفتینگ و جوانسازی و رفع چین و چروک های عمیق پوست با در یک جلسه بدون جراحی و بی هوشی با استفاده از نخ های قابل جذب به همراه سوزن های ظریف و مخصوص در سایز های مختلف برای قرار دادن نخ در نواحی پیشانی،خط لبخند و اخم،بالا بردن عضلات صورت و گونه ها،رفع غبغب و بالا کشیدن چانه است.این نخ ها حدودا ۹ ماه زمان می برد تا در پوست صورت جذب شوند و حداقل اثرات آن ۲ تا ۳ سال باقی می ماند که با توجه به تغذیه و محافظت در برابر رادیکال های آزاد بسیار ماندگار تر خواهد بود.زمان اولین اثر گذاری بعد از یک تا دو ماه محسوس می باشد.

این نخ های قابل جذب، به تعداد حداقل ۱۰ تا ۱۰۰ عدد در سه سایز مختلف با دقت در یک جلسه، در زیر لایه های پوستی صورت و گردن قرار می گیرند و تا زمانی که در زیر پوست هستند و هنوز جذب نشده اند می توانند سلول های پوست و بافت پوست را برای افزایش فرایند کلاژن سازی فعال کنند و یک تحول پوستی و زیبایی ایجاد می کنند که به راحتی با کرم و لیزر نمی توان با این دوام و ماندگاری ایجاد کرد.در حقیقت بدن با جذب کردن نخ ها در طول حدود ۹ ماه و تحریک سیستم ایمنی برای ترمیم پوست تمام لایه های پوستی را تحت تاثیر قرار داده و لیفتیتگ و جوانسازی طبیعی و رفع چروک های عمیق پوستی ایجاد می کند.

کاشت نخ

کاشت نخ کره ای

کشیدن پوست یا لیفتینگ و رفع چین و چروک های عمیق صورت با کاشت نخ :

لیفتینگ و جوانسازی پوست صورت و گردن به همراه قرار دادن نخ قابل جذب در پوست، یک روش بدون جراحی، ایمن و غیر تهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می آورد. از روش کاشت نخ قابل جذب در صورت و گردن می توان زیبایی در موارد زیر را به دست آورید:
• کشیدن و رفع افتادگی ابرو ها،رفه چین و چروک اخم و پیشانی
• تنظیم ابرو های نامتقارن
• کشیدن افتادگی بافت های نرم قسمت های میانی و پایین صورت،بالا کشیدن گونه
• صاف و برطرف کردن چین و چروک های زود هنگام در جوانی،خط لبخند و دور لب و چشم و گردن
کشیدن پوست با نخ از نخ های مخصوصی استفاده می کند که تمیز و بی خطر بوده و دارای و این نخ ها در داخل پوست قرار گرفته تا با کشش بافت ها و ایجاد اثر تعلیقی بافت های شل شده را بکشد و باعث تحریک بازازسازی سلول های مرده و جوانسازی از طریق بدن شود. این نخ ها در زیر پوست قابل رویت نمی باشند. زمانی که نخ هادر جای خود قرار گرفتند، بدن رشته های کلاژن جدید تولید کرده که هر کدام از نخ ها محاصره کرده و اثر کشیدگی را حفظ می کنند.
مشاوره در مورد روش کاشت نخ قابل جذب صورت:
ابتدا پزشک طب سوزنی شما را به طور کامل معاینه می کند. او کیفیت پوست، میزان افتادگی و ساختار استخوان های زیر پوست را بررسی و ارزیابی می کند. سپس در مورد جزئیات این روش یعنی کشیدن پوست و جوانسازی با کاشت نخ با شما صحبت کرده و به تمام سوالات شما پاسخ می دهد. در طول مشاوره، پزشک ارزیابی می کند که آیا شما فرد مناسبی برای انجام این روش هستید یا خیر.
به طور کلی بهترین افراد مناسب برای انجام کشیدن و لیفتینگ و رفع چین و چروک ها برای کاشت نخ زنان و مردان ۳۰ تا ۶۰ سال هستند که روشی بهتر و با دوام تر نسب به پر کننده های پوست و بوتاکس می خواهند ولی نمی خواهند عمل جراحی برای کشیدن پوست صورت و پیشانی انجام دهند.
 جوانسازی و زیبایی پوست صورت و گردن با کاشت نخ:
در این روش پزشک طب سوزنی با استفاده از سوزن مخصوص، نخ های متصل به سوزن را در محل های از پیش تعیین شده پوست قرار می دهد. قرار دادن نخ ها برای هر بیمار می تواند متفاوت باشد. زمانی که نخ در داخل پوست قرار گرفت باعث کشیدگی و قرار گیری مجدد بافت ها در حالت عمودی و به شکلی جوان تر و شاداب تر، می شود. زمانی که اثر کشیدگی کاملا در پوست ایجاد شد، سوزن برداشته شده و نخ ها در پوست باقی می ماند تا نخ ها در عمق بیشتری در پوست، جایی که قابل دیدن و لمس کردن نیست.
به این صورت نخ های قابل جذب در عمق بافت ها باقی مانده و از آن ها حمایت می کنند. انجام این روش زیبایی پوست با نخ در حدود نیم ساعت طول می کشد و معمولا نیاز به بیهوشی موضعی نیست و در مواقعی کرم بی حسی  استفاده می شود. معمولا تنها انجام یک بار این روش زیبایی پوست در حد مورد نظر می تواند حداقل ۲ تا ۳ سال کافی باشد.